Kurzy keramiky pro dospělé

Také jste si říkali, že toto není nic pro vás - jste přeci již moudří a nemůžete ve svých letech začínat s keramikou. Všichni by se Vám smáli. A my říkáme - přijďte si zkusit smát se sami nad svými výtvory a užít si pohodové atmosféry naší keramické dílny kousek od centra Pardubic!

Kurzy pro dospělé probíhají ve všední dny v podvečerních a večerních hodinách. V kurzu získáte nejen chuť tvořit, ale naučíte se zajímavé techniky a získáte inspiraci a nové nápady. Všichni účastníci mají k dispozici 10kg hlíny na pololetí (hlína se dá dokupovat podle spotřeby účastníka i pro "velká" díla.), širokou nabídku glazur, engob, sádrových forem. A k tomu všemu zjistíte, že nikde jinde se tak příjemně nepovídá s druhými lidmi jako v keramic ké dílně.

Podmínky semestrálních kurzů:

Naskočit do kurzu je možné i v průběhu pololetí. Docházku můžete po předchozí domluvě využít i mimo svůj určený den kurzu v jiné dny kurzů pro dospělé (například v případě vaší nemoci či dovolené). Čas strávený v dílně není limitující, limitující je rychlost spotřeby 10kg hlíny, hlínu je možné dokoupit podle potřeby. Většinou ale vystačí na 1 pololetí.

Půlroční kurzy jsou rozděleny do dvou pololetí, v každém pololetí je základních 15 lekcí, přičemž ve většině případů se za pololetí uskuteční lekcí více (cena zůstává stejná). Je několik možností, jak se přihlásit:

  1. Je možné se přihlásit na každé pololetí zvlášť
  2. Přihlásit se rovnou na celý rok, v takovém případě počítejte při zaplacení celé částky se slevou 150,-Kč
  3. Též je možné docházet na kurz jednou za 14 dnů v dohodnutý lichý nebo sudý týden (15 lekcí je "roztaženo" do celého roku - zájemce zaplatí hned na začátku cenu jako za pololetí). Tato možnost je variantou v případě nenaplněného kurzu v určitý den.

Kurzy nejsou členěny na začátečníky a pokročilé, práce s účastníky je individuální a pro začátečníky je výhodná inspirace zkušenějšími účastníky našich kurzů. Vždy zajišťujeme odborné vedení lektorem.

Cena kurzu:

Dospělé kurzovné za pololetí v roce 2020/2021 je 2. 900 Kč.

Bankovní spojení: 670100-2201578721/6210

Cena za kurz se platí předem převodem na účet či přímo na místě v hotovosti. Prosíme, při platbě převodem doplňte vždy předčíslí účtu a do zprávy pro příjemce jméno přihlášeného účastníka.

Podívejte se na proběhlé kurzy a výrobky vyrobené v naší dílničce

Přihlášení do kurzu

(popřípadě zašlete přihlášku na email v Kontaktech):

Jméno a příjmení*

Email*

Vaše telefonní číslo*

Zvolené druh kurzu (děti, dospělí, rodiče s dětmi)*

Zvolený den a čas kurzu (např. úterý 15:30-16:00)*

Vaše zpráva

Souhlasím s podmínkami Prohlášení o ochraně osobních údajů

 Ano