Kurz Raku

Raku je dobrodružství, zábava i umění. Máme pro vás připravené i polotovary (miska, váza), můžete si tedy výrobek jen naglazovat a rovnou pálit. ( 300,-Kč/1 kus). Prosím, připravte se i na to, že výpal živým plamenem je náročný i pro samotnou keramickou nádobu a když není přáno, tak výrobek výpal a následnou manipulaci nemusí vydržet a může prasknout.

Účastníci kurzu Raku si během kurzu vyrobí ze speciální hlíny výrobky. Jakmile se nahromadí dostatečné množství výrobků, v dílničce je přežahneme a vlastníci výrobků si je naglazují. Pak teprve se dohodneme a vyhlásíme s dostatečným předstihem dny, kdy budeme pálit živým ohněm. Většinou pálíme v době úterních a čtvrtečních kurzů.

 

Cena a podmínky kurzu:

Cena kurzu je závislá na reálně spotřebovaném množství hlíny. Váš výrobek bude vždy před přežahem zvážen.

Cena hlíny určené speciálně pro Raku: 10kg 3200,-Kč, 5kg hlíny 1600,-Kč - v ceně je hlína, přežah i druhé pálení s glazurou.

Kurzy RAKU vypisujeme na základě vašeho zájmu po celý rok, pokud máte jakékoliv otázky či se chcete rovnou přihlásit stačí nás kontaktovat emailem či formulářem níže. 

 

Pokud se domluvíte v počtu čtyř a více osob, je možné pro vás připravit individuální zážitkový kurz v předem dohodnutém termínu.

Podívejte se, jak u nás probíhají kurzy Raku

Přihlásit se můžete přihlašovacím formulářem

(Popřípadě zasílejte přihlášky emailem viz Kontakty)

 

Jméno a příjmení*

Email*

Vaše telefonní číslo*

Napište druh kurzu, na který se hlásíte*

Zvolené datum jednodenního kurzu*

Vaše zpráva

Souhlasím s podmínkami Prohlášení o ochraně osobních údajů

 Ano