Poskytuji poradenství a služby v oboru keramiky. Po dohodě je možné přijet na konzultace i přímo do školních zařízení. 

Jsme keramická dílna OK Keramika a mé jméno je Olga Kudrnová
Vystudovala jsem SPgŠ Litomyšl - obor mateřská škola. Absolvovala jsem program DPS Arteterapie na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Prošla jsem semináři a odbornými kurzy v oboru keramika. Od roku 2002 se plně věnuji vedení dílny se zaměřením hlavně na keramiku, smalt a vitráže. Spolu s maminkami z keramického kurzu jsme založili občanské sdružení Sousedky. Společně s dětmi pořádáme akce s dětmi i bez dětí, jezdíme na výlety, tábory, keramičíme a výtvarničíme s dětmi v dílně. 

Spolupracuji s řadou organizací - s Ranou péčí, Azylovým domem pro ženy, s Centrem pro zdravotně postižené, ale také se školkami a školami a s kolegy z jiných dílen a pracovišť. Dále intenzivně spolupracuji s Centrem celoživotního vzdělávání (CCV) Pardubického kraje, pro které připravuji certifikované kurzy pro pedagogy. Pořádám již řadu let výstavy účastníků našich kurzů - malých i velkých - v Pardubickém divadle, na pardubickém zámku, Mauzhauzu na Pernštýnském náměstí, Informačním středisku. 

Vyrábím také předměty na zakázku dle vašich představ a přání. Je možné vyrobit keramiku jako dárek či vybavení pro vaše restaurace, obchody a podobné. Neváhejte mne kontaktovat pro bližší informace.

Výstavy a akce pořádané dílnou OK-Keramika

Vlastní keramická tvorba Olgy Kudrnové