Kurzy keramiky pro ZŠ, MŠ

Naše programy pro dětské kolektivy vycházejí z mnohaleté zkušenosti s keramickou a výtvarnou tvorbou v základních školách a mateřských školkách. Stejně jako v individuálních kurzech i zde vedeme děti především k rozvoji fantazie a tvůrčí práci s materiálem a snažíme se podnítit radost z úspěchu. Není lepší odměna pro děti i jejich rodiče, než když si vlastní neopakovatelný výtvor odnášejí domů z úspěšné výstavy. Rádi přizpůsobíme náplň kurzu tématickým programům konkrétní školy.

 

Rozvíjí manuální dovednost v oblasti jemné motoriky, koordinaci ruky a oka. formuje estetický vkus, podporuje kreativitu, tvořivost (tvůrčí myšlení a sebevyjádření), prostorovou představivost, uspokojuje a kultivuje lidské potřeby. podporuje emocionální složku osobnosti. Plní relaxační a odpočinkovou funkci. přirozeným způsobem aktivuje přístup k práci. Může být jednou z forem, jak čelit sociálně patologickým jevům a pomáhá při hledání vlastního místa ve skupině či společnosti. Příznivě působí na schopnosti verbální komunikace.

 

Kurzy pro školní a předškolní kolektivy probíhají v předem dohodnutých časech a domlouvají se dle dohody s příslušným zařízením většinou na období celého školního roku.

 

Podívejte se na proběhlé kurzy a výrobky MŠ a ZŠ vyrobené v naší dílničce

V případě zájmu nás kontaktujte

Jméno a příjmení*

Email*

Předmět

Vaše zpráva

Souhlasím s podmínkami Prohlášení o ochraně osobních údajů

 Ano