Kurzy keramiky pro děti

 

Kurzy pro děti

Kdo nikdy nezažil zázrak toho, jak se v dětských tlapkách mění hrouda hlíny v pohádkového draka, krásnou princeznu nebo kocoura, ten přišel o mnohé. Dětská tvorba přináší radost nejen jim samotným, ale všem kolem (nás moudré učitele nevyjímaje).

Rozvíjí manuální dovednost v oblasti jemné motoriky, koordinaci ruky a oka. formuje estetický vkus, podporuje kreativitu, tvořivost (tvůrčí myšlení a sebevyjádření), prostorovou představivost, uspokojuje a kultivuje lidské potřeby. podporuje emocionální složku osobnosti. Plní relaxační a odpočinkovou funkci. přirozeným způsobem aktivuje přístup k práci. Může být jednou z forem, jak čelit sociálně patologickým jevům a pomáhá při hledání vlastního místa ve skupině či společnosti. Příznivě působí na schopnosti verbální komunikace.

Ve všedních dnech v odpoledních a podvečerních hodinách nabízíme programy pro školní děti. Kurz trvá zhruba 90 minut, skupina není větší než 15 dětí a děti mají k dispozici vše, co mají v kurzech dospělí a navíc speciální odborné vedení se zaměřením na rozvíjení dětské fantazie. Dítě má možnost zapojit se do tématického programu, který je většinou zakončen výstavou a prezentací vlastních prací.

Podmínky semestrálních kurzů:

Naskočit do kurzu je možné i v průběhu kurzu (cena se odvíjí od počtu navštívených lekcí). Vždy zajišťujeme odborné vedení lektorem, který se dětem, na rozdíl od jiných kurzů, intenzivně věnuje po celou dobu trvání kurzu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Půlroční kurzy jsou rozděleny do dvou pololetí, v každém pololetí je základních 15 lekcí. Je možné přihlásit se na každé pololetí zvlášť či rovnou na celý rok. Lekce trvají 90 minut.

Cena kurzu:

Kurzy pro děti bez rodičů v pondělí pololetní kurzovné pro rok 2020/2021 je 2. 100 Kč.

Platbu můžete provést v hotovosti před začátkem konání kurzu nebo na náš bankovní účet: 670100-2201578721/6210. Prosíme nezapomeňte vždy zadat předčíslí účtu a jméno přihlášeného do zprávy pro příjemce.

 (Prosíme, doplňte vždy předčíslí a do zprávy pro příjemce jméno přihlášeného účastníka)

Podívejte se na proběhlé kurzy a výrobky MŠ a ZŠ vyrobené v naší dílničce

Přihlášení do kurzu

(popřípadě zašlete přihlášku na email v Kontaktech):

 

Jméno a příjmení*

Email*

Vaše telefonní číslo*

Zvolené druh kurzu (děti, dospělí, rodiče s dětmi)*

Zvolený den a čas kurzu (např. úterý 15:30-16:00)*

Vaše zpráva

Souhlasím s podmínkami Prohlášení o ochraně osobních údajů

 Ano